Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

health&beauty zobacz nas na instagramBranża kosmetyczna spotka się w Kielcach – nowa odsłona Health&Beauty

Odświeżona formuła wydarzenia to nie tylko zmieniony znak graficzny oraz jego termin – dodatkowo oprócz targów B2C w Kielcach odbędzie się spotkanie branży kosmetycznej. IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody odbędą się od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku w kieleckim ośrodku targowym.  

Rynek kosmetyczny to niezwykle ciekawy i wielowątkowy temat: jest on wciąż nienasycony, a branża drogeryjna dynamicznie się rozwija i szybko zmienia. Dwudniowe targi Health & Beauty łączą model Business to Customer oraz Business to Business. Na gości wydarzenia czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci, nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

Zmiana i odświeżenie formuły wydarzenia została podyktowana przez potrzeby rynku. Według magazynu Forbes polska gospodarka kosmetyczna jest warta prawie 17 mld złotych i wciąż rośnie – w ciągu pięciu kolejnych lat ma to być nawet 20 mld złotych. Pod względem wielkości rynków kosmetycznych Polska jest na szóstej pozycji na świecie, to budzi zainteresowanie i marzenia biznesowe.

Więcej


Aktualności

Warsztaty makijażu z mistrzynią podczas targów Health&Beauty

Warsztaty makijażu z mistrzynią podczas targów Health&Beauty

11.09.2019

Idealne przygotowanie cery, dobór kolorystki, doklejanie rzęs- poznaj technikę Izabeli Bórzyńskiej na perfekcyjny wieczorowy makijaż.

Warsztaty z metody microblading na HEALTH&BEAUTY 2019

Warsztaty z metody microblading na HEALTH&BEAUTY 2019

02.07.2019

Czym jest metoda microblading oraz jakie daje efekty będzie można się dowiedzieć podczas warsztatów organizowanych w ramach IV Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia w Targach Kielce.

Nowość w kalendarzu Targów Kielce – Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci

Nowość w kalendarzu Targów Kielce – Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci

10.02.2019

Drugi pod względem wielkości ośrodek targowy w Europie Środkowo – Wschodniej organizuje nowe wydarzenie dla branży kosmetycznej. Pierwsza edycja Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci odbędzie się 1 grudnia 2019 roku.

 Targi Health & Beauty patronem akcji "Mistrzowie Urody" 2019

Targi Health & Beauty patronem akcji "Mistrzowie Urody" 2019

10.02.2019

Już po raz kolejny Echo Dnia przyzna prestiżowe tytuły „Mistrzowie Urody” wyjątkowym salonom i gabinetom oraz najlepszym specjalistom z branży w województwie świętokrzyskim. Rozstrzygnięcie plebiscytu już w kwietniu 2019.


Współorganizator:

rot logo

Partner targów:

naturalnie naturalni

 

Patronat medialny:

logo kpk_social media (3) rynek estetyczny  rzęsy
uroda i medycyna porady fit spa&uroda
skórska fryzjerzy kosmetologia estetyczna

Partnerzy medialni

banner