Aktualności

12.11.2019

OPTIMAS z nowościami podczas targów AUTOSTRADA Polska 2020

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

Firma OPTIMAS wystawcą targów AUTOSTRADA 2020.
Firma OPTIMAS wystawcą targów AUTOSTRADA 2020.

Targi Budownictwa Drogowego to wydarzenie przyciągające najbardziej znanych na rynku przedstawicieli branży drogowej. Jedną z firm, która pojawi się podczas wystawy AUTOSTRADA będzie OPTIMAS – specjalista w pracach brukarskich, drogowych i ogrodniczych.

Firma w swoim asortymencie dysponuje zarówno maszynami i narzędziami do układania kostki brukowej, a także innymi sprzętami budowlanymi. To również niezwodny partner w zakresie racjonalizacji i modernizacji procesów przy pracach brukarskich. Firma posiada wiele innowacyjnych produktów, systemów i rozwiązań, które zostaną zaprezentowane podczas XXVI Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

Wśród nowości pojawi się maszyna Optimas S19, do układania kostki brukowej. Na stoisku przedsiębiorstwa będzie można zobaczyć również m.in. samojezdną, podciśnieniową układarkę do krawężników Optimas VacuPalletMobil oraz łyżkę taśmociągową do tworzenia ławy pod krawężniki Optimas MVS Finliner  

Zapraszamy na stoisko firmy OPTIMAS podczas XXVI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA już w maju 2020 roku, w Targach Kielce.

Więcej na stronie: https://optimas.de/pl/

(MCh)


Polecane aktualności