Zjazd Fizykow - plakat Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XLIII Zjeździe Fizyków Polskich, który odbędzie się w Kielcach w dniach 6-11 września 2015 roku w Centrum Kongresowym Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Zjazd organizowany jest przez Oddział Kielecki PTF, który reprezentuje fizyków z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Politechniki Świętokrzyskiej.

W ramach Zjazdu, najważniejszego spotkania Fizyków Polskich, wygłoszonych będzie kilkanaście wykładów plenarnych, odbędą się sesje specjalistyczne i plakatowe obejmujące różne dziedziny fizyki. Zaprezentowana zostanie tematyka i wyniki badań fizyków polskich z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Będzie okazja do dyskusji, wymiany poglądów, promocji swoich dokonań czy nawiązania współpracy. Spotkają się zarówno doświadczeni, jak i początkujący fizycy, będzie okazja do zbliżenia środowisk naukowego i nauczycielskiego.

W trakcie Zjazdu odbędzie się Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Fizycznego. 


Aktualności

Już po raz 43!

Już po raz 43!

10.09.2015

Zjazd Fizyków odbywa się co dwa lata. Po takich miastach jak Warszawa, Wilno, Kraków, Lwów, przyszedł czas na Kielce

Fizyka królową nauk w Kielcach

Fizyka królową nauk w Kielcach

08.09.2015

43. Zjazd Fizyków Polskich, najważniejsze spotkanie integrujące środowisko osób zajmujących się zawodowo bądź interesujących się fizyka